„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

POKŘTILI JSME NÁŠ CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ PRO ROK 2022

Jelikož, jak známo, budoucnost patří aluminiu, není divu, že křest již XII. ročníku našeho charitativního kalendáře proběhl 4. listopadu právě v prostorách Divadla Járy Cimrmana. Bylo nám ctí uvést kalendář v život právě v místě, kde pravidelně znějí nezapomenutelná slova tohoto největšího českého dramatika, vědce, malíře, filozofa a lyžaře.

Kalendář, tak jako v letech minulých, vznikl za podpory hlavního partnera, společnosti Volkswagen, které patří velký dík. Uměleckého ztvárnění fotografií se opět ujal fotograf Jan Altner, grafickou podobu vdechl kalendáři Lexa Jaroš. Oběma pánům rovněž moc děkujeme.

A dík patří samozřejmě i dvanácti osobnostem, které svoji podporu Nadačnímu fondu Mathilda vyjádřily právě ochotou oslovit veřejnost na fotografiích, kde jim společnost dělají naši vodicí psi. Výtěžek z prodeje kalendáře slouží totiž právě k financování výcviku těchto nenahraditelných chlupatých pomocníků. Večerem provedla paní Naděžda Hávová. Křtu samého se ujaly dámy Daniela Kolářová a Nela Čadilová a pánové Jan Altner a Luboš Krapka.

Přejme kalendáři úspěch. Kalendář lze zakoupit a tím pomoci dobré věci na našem Eshopu.

Křest kalendáře - paní Naděžda Hávová hovoří s paní Danielou Kolářovou
Křest kalendáře – paní Naděžda Hávová hovoří s paní Danielou Kolářovou

 

Křest kalendáře - křtí Daniela Kolářová, Naděžda Hávová, Nela Čadilová, Jan Altner, Luboš Krapka
Křest kalendáře – křtí Daniela Kolářová, Naděžda Hávová, Nela Čadilová, Jan Altner, Luboš Krapka

 

Křest kalendáře - výstava fotografií
Křest kalendáře – výstava fotografií