„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Vanilla

Ahoj! Jmenuji se Vanilla a pocházím z maďarské školy vodicích psů, ale můj táta je mathildí, tak jsem se sem za ním přestěhovala. Mé jméno se ke mně hodí, jsem totiž žlutá labradorka a navíc neuvěřitelně roztomilá a k sežrání. Panička mi neustále říká, že jsem zatím nejhodnější štěňátko, které u sebe měla. Já bych totiž udělala vše jen pro to, abych byla pochválená a nějakou dobrotou odměněná. Ráda se učím spoustu povelů, to je taková zábava!

S paničkou jsem hodně aktivní. Už odmalička navštěvuji vysokou školu, kde jsem neustále mazlená a to mě baví. Také, krom lidských kamarádů, mám hodně těch zvířecích! Doma s námi bydlí kočky, ale já si jich moc nevšímám. Přišla jsem na to, že bych je stejně nemohla pořádně prohnat. Také často jezdíme za kamarádem koněm – Sedrikem. Ale toho já se docela bojím, radši si dávám pozor. Jsem hodně citlivá, empatická a hodná holka, ale to ještě neznamená, že si neumím pořádně hrát a běhat. Když půjdu s jakýmkoliv pejskem ven, jsem si jistá, že zrovna mně baterky nedojdou!

Z Vanilky vyrostla krásná, milá a šikovná fenka. Splnila všechny náročné podmínky pro zařazení do chovu, více než hladce prošla zdravotními i povahovými testy, a stala se tak chovnou fenkou, která osvěží náš chov a přinese do něj novou krev. Vanilka zůstává bydlet se svou stálou rodinou v České Třebové, kde bude plnit své rodičovské povinnosti a rozdávat spoustu radosti jako doposud.