„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Omega

Ahoj, jmenuji se Omega ale doma mi říkají Maggie.

Jsem prý vysoká, mám tlapky jako medvěd a podle paničky nejhezčí očka a úsměv v okolí.

Snažím se poslouchat a učit se vše co je třeba, někdy je to ale velmi těžké, protože vše kolem je tááák nové a lákavé!  Ráda se učím a snažím se porozumět řeči dvounožců, jak nejlépe dovedu, zvlášť, když za to vždy dostanu něco dobrého na zub.

Když moje panička pracuje doma, ráda ležím u jejích nohou a čekám, až půjdeme ven. Občas společně sledujeme televizi, ale moc tomu nerozumím a tak si raději hraji se svými hračkami nebo odpočívám.

Bydlíme v části města, kde moc zeleně není, a tak využívám každé příležitosti, kdy můžeme jít do parku a hrát si s ostatními pejsky, nebo když jedeme k rodičům na návštěvu. Tam můžu volně běhat po zahradě a po lese s pejsky, co tam bydlí, a to je úplně nejlepší!

Někdy si ani nevšimnu, že už jsem unavená, a tak mě panička ještě musí hlídat, abych i dostatečně odpočívala. Prý pak běhám a vrtím ocasem i když spím.

Čeká mě ještě dlouhá cesta, než se vše naučím, abych mohla naplnit své poslání. Už se ale moc těším a věřím, že budu dělat radost tomu, kdo si mě vybere, až dokončím výcvik.