„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Meda

Ahoj, jmenuji se Meda a od narození žiji v Praze. Kromě paničky nejvíc na světě miluji jídlo, i když mi doma dávají pravidelně najíst, vypadám pořád hladově.  Dřív se mi taky stávalo, že jsem omylem snědla něco, co k jídlu vůbec nebylo. To se o mě pak všichni báli, ale mně z toho nikdy moc bříško nebolelo. 

Moc ráda se mazlím, nejradši mám pusinkování a drbání na bříšku. Už jako malé štěňátko jsem si chtěla hrát úplně s každým pejskem.  Baví mě se s ostatníma pejskama honit, válet na zádech, nebo běhat ve vodě. Pejsky s delší srstí moc ráda tahám za chlupy a pokud má někdo v parku svoji hračku, potřebuji ji mít taky a pořádně si ji v klidu pokousat. 

Obvykle ráda chodím do školy, do kaváren a umím jezdit i všemi dopravními prostředky, ale když mám zrovna špatný den, tak chci dát všem jasně najevo, že už mě to nebaví. Prý jsem moc hodná a klidná, nahlas se projevuji jenom když mě něco opravdu nudí, nebo když doma musím moc dlouho čekat, než se mi připraví večeře. S paničkou ale na mé trpělivosti pracujeme, a tak jsem šikovnější a šikovnější. 

Celkově jsem moc spokojené a šťastné štěňátko, co umí být tou nejlepší kamarádkou.