„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Loki

Ahoj, já jsem Loki – podle ,,záporáka‘‘ z filmu Thor 😊. Ve skutečnosti jsem ale velký mazel. Moc rád dávám pusinky a velká objetí.

Žiji na vesnici ve Východních Čechách, ale přes týden jsem v náhradním domově, kterému lidé říkají internát. Pravidelně docházím se svou ,,maminkou“ do školy, kde se učím spoustu nových věcí, nejvíce mě baví chemie. Také tam chodíme za zvířátky, staráme se o ně. Moc rád jezdím autem… skvěle se při jízdě spinká. Ale ani vlak nebo autobus mi nevadí.

Miluji kontakt s lidmi a učení se nových věcí. Odmalinka jsem trochu ,,šprtík‘‘ a krásně umím povel ,,ke mně“. Také umím, dát pac, na povel si lehnout, a spoustu dalších důležitých povelů. Někdy mám ale svojí náladu a zkouším co ,,maminka“ vydrží.

Z Lokýska vyrostl super psí parťák, hodný, milý a mazlivý pes. Přesto, že se rád učí a výcvik by pro něj byl hračka, nemůžeme ho do výcviku zařadit. Musel být, bohužel, ze zdravotních důvodů vyřazen. Je nám to moc líto a Lokimu přejeme hlavně zdraví a spokojený psí život v jeho nové rodině.