„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Kimi

Kimi je psí slečna, která je už odmalička středem pozornosti pro svoji roztomilost všude, kam přijde. Je pravda, že dokáže být něžná „mazlivka“, která se stále drží svých páníčků, ale umí si i správně zařádit. Ze všeho nejradši má kousání a nošení klacíků, chytání míčku a dovádění s psími kámoši v parku, který má hned za rohem. Je to milá, pozorná holka, která ráda poznává svět.

Z Kimi vyrostl velký pracant. Výcvik jí moc baví, je snaživá, někdy trochu splašená😊, ale připravená kdykoliv se vrhnout do práce. Pro výcvik vodicího psa má velký talent, je chytrá, učí se doslova „levou zadní“. Energie má na rozdávání, ale je zároveň hodná, dobře ovladatelná a poslušná. Miluje také hry s dětmi, ostatními pejsky, procházky přírodou, ale nejradši ze všeho strčí hlavu do postroje a vyrazí na cestu.

 

Kiminka velmi energicky „prolétla“ výcvikem, který úspěšně dokončila a v náročné době koronavirové pandemie se přestěhovala do svého nového domova. Vodí pana Petra po Chomutově a je zároveň skvělou parťačkou pro jeho malou dcerku. Prostě se jim spolu hezky žije a pracuje a my jim přejeme ať jim společně všechno skvěle šlape.😊