„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Katty

Katty je temperamentní, veselé a mazlivé štěňátko, je s ní legrace za každé situace. Velice ráda se učí, pro pamlsek a pohlazení udělá cokoliv. Miluje děti, zapojí se do každé hry a nezkazí žádnou legraci… obzvláště podávání balonků a jiných hraček je senzační. Moc ráda poznává svět lidí a večer, před spaním, si užívá pořádnou porci mazlení. 😊

Z Katty vyrostla výborná psí studentka, talentovaná, pracovitá, šikovná…..a hodně rychlá. Pro práci vodicího psa má opravdu nadání a veškerou svou energii do této práce vkládá. Její chůze se spíše podobá běhu😊. Se stejným nadšením se věnuje výcviku i procházkám v přírodě, doma je pak hodná, zaleze si do pelíšku a plně se věnuje odpočinku.

 

Katty, přezdívaná psíře, případně příšerka, povodí paničku Pavlu po Praze, Plzni, Paříži. Pomůže, podá postroj, přinese peněženku, prostě pracuje pořád. Převede přes přechod, předběhne pěší, překoná překážky. Pokud panička potřebuje potulit, psíře přilítne, položí pacičky před paničku, počká. Pro podrbání, pohlazení, pusinku překoná pouště, pralesy, potoky, pastviny.  Pro paničku přece podnikne potřebné. Prostě poslušný prima pejsek, parťák, perfektní pomocnice, pramen pozitivity, pořádně praštěné psíře. Poslední poznámka: příšerně pchrápe. :-)))