„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Iggy

Ahoj lidičky, jmenuji se Iggy a jsem pes.

Když mi byly 2 měsíce, sbalil jsem si misku, pytel granulí a odstěhoval se od maminky a sourozenců na pražské sídliště Barrandov. Zde jsem se stal během pár dní miláčkem okolí a získal si spoustu nových psích kamarádů. Ti malí mě moc nebaví, protože čím větší kamarád tím je to lepší. Zatím teda nechápu, proč se některým psím kamarádům nelíbí, když jim skáču na záda a koušu je do uší. Já se ale nenechám odradit a zkouším to pořád dokola. To mě moji páničkové vždy odtáhnou. Už teď mě zná myslím polovina sídliště, a když k tomu někdy nasadím i svoji pracovní vestu, tak si mě hned i začnou fotit.

Doma mi říkají Iggy, když jsem hodný tak rád slyším na Iggoušku, ale fakt moc nechápu proč na mě volají Iggore zrovna, když koušu do bot v botníku u dveří.

Říkají o mě že jsem hooodně učenlivý. To však nedovedu posoudit. Mě jen baví učit se nové věci a objevovat doposud neobjevené. Baví mě nejen dlouhé procházky Prokopským údolím, ale i cesty do centra města a třeba jen půlhodinu sedět a pozorovat kam tak všichni kolem spěchají. Nejlepší je, když foukne vítr a kolem začne lítat listí, to Vám je taková legrace a já je musím všechny chytit. Budete se divit, ale to mě fakt vždy strašně unaví a potom prospím celou cestu tramvají domů.

Jídlo mám neskutečně rád, krásně rostu i když mě doma podezírají že v noci jim chodím na jídlo do lednice, ale tam fakt nedosáhnu. Teda zatím nedosáhnu J.