„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Gatsby

Gatsby je pohodový a veselý pejsek, kterého jen máloco vyvede z míry. S nezdolným optimismem přistupuje ke všem dětem i dospělým, přátelským i méně přátelským psům, a také ke všemu, co by mohlo být k snědku. S každým se chce kamarádit a je rád, když ho lidé obdivují.

Hezky zvládá ruch velkoměsta, různé dopravní prostředky i eskalátory, brzy se naučil zastavovat před silnicí. Při učení nových věcí je snaživý, velice stojí o pochvalu, pomazlení a pamlsky. Zvlášť pěkně nosí a podává věci, to mu jde úplně samo. Svoje lidi má moc rád a hezky si je hlídá. I při divoké hře s pejsky občas přijde paničku zkontrolovat a nechat se pochválit.

Práce vodicího psa by ho mohla hodně bavit. Doufáme tedy, že úspěšně vystuduje a jednou bude svému člověku užitečným, příjemným a povzbudivým společníkem.

Pověstného „Černého Petra“ si z teamu G vytáhl právě Gatsby. Vyrostl z něj pohodový pes, kterého do výcviku nepustily zdravotní testy. Žije život rodinného společníka a má se moc dobře. Přejeme Gatsbymu i jeho rodině, ať je jim spolu moc hezky, hodně zdraví a samé radostné zážitky.