„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Fozzie

Jmenuji se Fozzie, a když jsem byl malinký, poznali mě podle toho, že jsem byl nejvíc ukňouraný ze všech mých sourozenců :-). Teď už se ale lepším a fňukám jen když je to opravdu nutné!

Miluju lidský kontakt, ať potkáme koho potkáme, vždy je to můj kamarád. Mám ale nejlepšího kámoše kocoura Luise. S tím si každý den hraju a řádím, jen mi přijde, že on už toho má někdy opravdu dost. Když se nudím, tak si vždy najdu něco, co mě zabaví. Většinou je to má oblíbená plyšová žirafka.

Jsem strašně šikovný! Hodně rychle jsem se naučil dělat loužičky venku a taky rád podávám pacinku. Od samého začátku se držím své paničky a poslušně přiběhnu vždy, když na mě zavolá. Učím se vážně rychle! Budu moc šikovný pes :-).

Fozzie je i jako velký moc šikovný pejsek. Je to poslušný kluk, vnímavý, kontaktní, ale taky trochu „živel“. V chůzi je to závodník, kterého hned tak někdo nepředběhne. Miluje vše, kde je pohyb a zábava. Nadšený je na procházkách, ve hře s lidmi i pejsky, ale úplně stejnou radost má z výcviku, z učení nových cviků a z řešení nových úkolů. Je moc spokojený, když se mu daří a může svému člověku dělat samou radost. Je to veselý pejsek, který jednou stejně aktivnímu pánovi vyloženě rozsvítí život.😊