„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Forrest

Jsem malý a šikovný psí kluk. Spousta lidi se diví, jak už mi jdou některé povely jako třeba sedni nebo ke mně, místo také vím, kde mám. Povel ke mně mi ale někdy trochu trvá, obzvlášť na začátku vycházky než se „rozhýbu“. 

Na vodítku mi to taky už docela jde, jen mě rozptylují všechny ty klacíky a jiné zajímavé předměty. Venku všechno musím prozkoumat, ale když je to fuj, tak to většinou nechám.

Nejvíc mě baví potkávat lidi a hlavně pejsky a hrát si s nimi. Jsem s nimi kamarád, ale ne všichni se chtějí kamarádit se mnou. Když nechtějí, jdu pryč. Zajímá mě celý svět kolem, ale když je potřeba jít za mým „dvounožcem“, tak jdu…většinou. Mám v domě kamarádku Miu, s tou když si pohraju, tak pak spím a spím…

Doma většinu času odpočívám, někdy si se mnou moji mladší dvounožci hrají nebo mě „muchlají“ a to se mi líbí. Mám pár hraček, které rád koušu, honím nebo mi je někdo hází a já je nosím zpátky. Nejradši mám plyšového lemura. V noci už většinou spím až do rána.

V autě mě to úplně nebaví, obzvlášť rychlé zatáčky, to fňukám.  Ale když jsem naposledy jsem jel Praha – Brno, tak jsem to skoro celé v pohodě prochrupkal na zemi. 

Na světě se mi líbí 😊

Forrest dospěl a vyrostl a je z něho klidný, rozvážný a dobře ovladatelný pejsek, kterého nic nerozhází. Velký pohodář, který je všude spokojený a také chytrý a učenlivý. Forrest výcvik absolvuje ve škole pro vodicí psy „Psi na život“ na Slovensku. Je to pohodář a šikula, a tak věříme, že bude skvělým vyslancem naší školy a že nám ostudu neudělá.

Tak Forreste, pěkně se uč a rozdávej kolem sebe soustu radosti!

Ahoj, volám sa Forrest. Nie, nie Gump. Aj keď s týmto sympatickým hrdinom mám možno pár spoločných čŕt. Som pokojný typ. Skoro až flegmatik. Dokážem robiť príjemnú spoločnosť rodine mojej trénerky, ležať si pri nej v peliešku, alebo pod stolom v reštaurácii, takmer o mne nevedia. Ale ak treba ísť do akcie, snažím sa. Som poctivý žiak, chcem robiť správne veci. A myslím, že sa mi darí dobre. Viem už vodiť trénerku tak dobre, že to skúšame aj „naslepo“. Tak to by bolo niečo málo o mne… Majte sa! Ako by povedal Forrest: „Ja bežím…..“