„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Fellow

Ahoj lidi! Jmenuji se Fellow a to je v překladu chlapík… což já už jsem. Z roztomilého štěňátka ze mne roste šikovný pes, který svým „maminkám“ dělá jen radost. Po týdnu jsem byl tak čistotný, že si o tom povídaly i se sousedkou. Hltám každý povel a snažím se ho udělat…bodejť taky aby ne, když mne pokaždé čeká moc dobrá odměna. Jen ta lákadla venku, uff. To „maminkám“ moc radost nedělám, je tam tolik věcí, co bych ochutnal. Vím, že nesmím, ale….

Bydlím v bytě v malém městě, a máme to kousek do skal a do hor. Autem jsem se trošku bál, ale když jsem zjistil, že si v něm můžu chrupnout a nikomu to nevadí, to se mi ulevilo. Teď už prospím celou cestu, když jedeme na výlet. Moc mě baví běhání po louce, a když si mne jedna z „maminek“ zavolá, tak peláším co mi síly stačí, abych jí vykouzlil úsměv na tváři.

Také chodíme nakupovat, nevím, co jim tam tak dlouho trvá, ale snažím se to vydržet a pozorně koukám, zda vezmou i něco pro mne. Nejhorší je Pošta, tam to pípá a pořád čekáme a čekáme. Ale dobrý byl výlet do obchoďáku, tolik věcí na koukání….. a zverimex. Zvířátka mne vůbec nezajímala, ale cítil jsem tam pytel s granulemi, uff to byla vůně 😊.