„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Darwin

Darwin je pěkně urostlý chlapík, který dělá čest svému jménu. Velmi rychle a rád se učí novým věcem, chodí s psími kamarády ven a trénuje to, co už umí. Je to šikula, který se neohroženě vrhá do všech úkolů, protože ví, že za odměnu ho čeká dobrota. Přes týden dokonce chodí na vysokou školu, kde si získal přízeň nejen studentů, ale i profesorů. Doma nejraději tráví čas hraním se svými páníčky, a když zrovna není čas na hraní, choulí se jim u nohou… hlavně aby mu nikam neutekli. 😊

Darwin je největší pes z Teamu D a pro svou velikost i eleganci je na ulici nepřehlédnutelný. Velký má také ,,tah na branku“, za pamlsek by udělal cokoliv. Je to pracovitý pes, vodění ho moc baví a dává do toho úplně všechno… někdy až moc, takže je občas nutné mu připomenout, že i cesta je cíl. 😊 Je to velmi ochotný pes, který nedá dopustit na svého pána, se kterým by byl nejraději úplně pořád, bude z něho opravdu oddaný pes pomocník.

Darwin bydlí s paní Ivetou v obci Vodranty, ve Východních čechách. Iveta nám o Darwinkovi napsala:

Darwin je srdcař, ať dělá cokoliv, tak vždy naplno; když mě vede má u toho patřičně důležitý výraz a očividně ho práce baví, je rychlý chodec, tak jsme všude  včas. Spolehlivě mě dovede jak do práce, tak do všech obchodů. Hlavně je  rád všude první. A z tohoto krásného velkého blondýna se mrknutím oka dokáže změnit v hravé štěně a mazlíka, což si náramně užíváme. Je to pomocník, vtipálek a hlavně skvělý parťák.