„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Daki

Jmenuji se Daki, říkají, že jsem byla od malinka moc hodná, tak bych to neměla pokazit. V mojí vychovatelské rodině se mi líbí, tak se snažím zlobit minimálně. Moc toho neničím, ohryzala jsem sice zeď a ta crocsa jsem myslela, že je moje… ale to je asi tak všechno. Miluju paničky zahrádku, hlavně když se nedívá, tak jí ráda pomáhám při pletí. Jinak když se mi chce, tak poslechnu hned jak mi řeknou, všechno nové mne zajímá a vlastně se pořád snažím, protože jsem moc ráda, když dostanu pochvalu. I úsměv stačí. 😊

Dakinka je holka milá, přítulná, učenlivá a pracovitá. Má spoustu energie, kterou s radostí uplatní hlavně při práci. Ve výcviku na vodicího psa se totiž stále něco děje, a to ji baví. Spolupráci s člověkem má moc ráda, a když je za to ještě navíc spousta pamlsků, tak si ani nevšimne, že vlastně pracuje. 😊 Moc ji baví i hry s psími kamarády, ráda se s nimi přetahuje o hračky a hraje na honěnou. Daki je veselá holka, která bude skvělou parťačkou do života svého budoucího pána.

Dakinka se po ukončení výcviku odstěhovala do nejzápadnějšího města naší republiky, do Aše. Pan Antonín se s Daki denně vydává na dlouhé pochůzky městem i přírodou. Často k sobě přiberou i dceru pana Antonína a vyrazí společně na obzvláště dlouhý výlet, kde je vždy něco zajímavého i pro Dakču. Třeba potok, ve kterém se ráda cachtá nebo velké louky na kterých se může pořádně proběhnout. Daki se tak stala nejen průvodcem, ale i báječnou rodinnou kamarádkou a my jim přejeme do společného života mnoho štěstí a stále tolik elánu na výlety.