„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Casey

„Byla krásná, byla milá, byla chytrá, zkrátka fajn…“, taková byla Klementajn z písničky a taková je naše i Casey. Něžná princezna, která se ráda cachtá v bahně, běhá po lese a řádí s pejsky, a pak klidně usne v nacpané tramvaji stulená na cizích botách. Jemná a přítulná holka, která chce být s každým zadobře. Než sama nastoupí do školy, pomáhá učit matematiku na jednom pražském gymnáziu, kde neodolatelně šíří pohodu a dobrou náladu. Řešení kvadratických rovnic zvládá na jedničku, ale hlavně miluje lidi, obzvlášť děti a dospívající mládež; to je její velká smečka. Ráda se učí, i když na nové věci je zezačátku trochu opatrná.

Doufáme, že jednou sama úspěšně odmaturuje a přinese radost do života člověka, který bude potřebovat její pomoc.

Z Kesinky vyrostla krásná psí slečna, která dělá čest svému plemeni. Povahu má také typickou pro plemeno zlatý retrívr. Je to hrdá princezna, „nosánek má trošku nahoru“, ale je jemná, mírná, citlivá a hodná. Vztah k práci se musela trochu naučit, ale protože miluje svého člověka a udělá pro něj  téměř cokoliv, tak brzy pochopila, že práce je hlavně být spolu a to jí moc vyhovuje. Kesinka je velký mazel, divoké hry s ostatními pejsky nemusí, to radši bude oddaně ležet u nohou svého pána.

Kesinka se již zabydlela ve východočeské Úpici. Paní Ivu doprovází po trasách a je také velký mazel a milý společník. Hodně štěstí Kesinko, ať vám to s Ivou pěkně „šlape“.