„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Calvin

Ahoj, jsem Calvin a přiletěl jsem k vám z Belgie, kde jsem se narodil mamince Canelle. V letadle jsem byl moc klidný a hodný a to mi asi zůstane už napořád. Rád si odpočinu a pořádně se vyspinkám, ale když přijde na hru s ostatními pejsky, třeba s Chicou, tak si pořádně zařádíme. Miluju cestování na jakoukoli vzdálenost, to se dá krásně prospat. Musím i hodně papat, protože chci být hodně velký a chci mít hodně dlouhé nohy, abych mohl běhat všude, kde je něco zajímavého.

I pes si musí dávat pozor na to, co si přeje. Calvinek si jako malý přál, že chce být veliký a mít dlouhé nohy, tak se mu to opravdu splnilo. Je to obřík! Obřík s něžnou povahou a duší štěněte.

Jeho druhé přání bylo, stát se chovným psem. Calvin of Purpose Dogs z chovu vodicích psů v Belgii k nám přiletěl s cílem rozšířit naší chovnou základnu a i toto přání mu vyšlo. Vyrostl z něho zdravý a hodný pes, jeho životním posláním tedy bude, předávat své zdraví a povahové vlastnosti svým dětem, dalším vodicím psům, dalším hrdinům, kteří budou pomáhat a dělat radostnější život svým nevidomým páníčkům. 

Moc děkujeme Purpose Dogs, Bob Proesmans za velkorysý dar, Calvin bude posilou našeho chovu.