„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Berry

Berry je malý střapatý rošťák, veselé štěně zlatého retrívra, které zajímá všechno z velkého světa. Všude, kam přijde je středem pozornosti a dokáže si to moc užívat. Miluje všechny dobré lidi – hlavně ty svoje – a baví ho všechno, co pro něj jeho lidská smečka vymyslí :-).

Blonďatý Berry je jako každý zlatý retrívr trochu namyšlený, ale má být na co, je to prostě krásný kluk. Hezký pohled je na něj ale i při práci, o které dost přemýšlí a snaží se ji dělat pečlivě. V “pracovním modu” nasadí soustředěnou tvář a sleduje všechny překážky na cestě i pokyny svého pána, je to šikovný a učenlivý pejsek. Jakmile má pohov, rád se proběhne sám i s bandou psích kamarádů, největší odměnou je mu ,,cachtací’’ voda – Berry se totiž rád cachtá, ale tuze nerad plave!

Berry během výcviku zůstal typickým zlatým retrívrem, který si sice umí občas postavit hlavu, ale pokud má svého pána rád, tak se mu opravdu snaží zavděčit. Berry si skvěle „padl do noty“ se svým novým pánem a jeho hudebním světem. Ladí jim to spolu a tak spolu krásně putují při pochůzkách hlučnou Prahou i v tichu lesa. My jim přejeme hodně štěstí.