„Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením.“

Archie

Jsmenuji se Archie a jsem ohromný mazel. Ranní mazlení s páníčky je už téměř pravidlem. Rád nosím věci a všem je s radostí ukazuji. Moc rád všechno (i všechny) okusuji. Nejradši bych na procházce všechno ochutnal a pozdravil se s každým psem i člověkem. Moc rád si hraju s ostatními psy, snažím se být hodný a opatrný, občas jim přinesu i nějakou svojí hračku. Moji paníčkové mě berou všude s sebou a od října s nimi budu chodit do školy. U doktora jsem moc statečný, vůbec se nebojím a nikdy se mi nechce pryč. Když mám pracovní vestu cítím se hned důležitější, hezky poslouchám a dávám pozor na své páníčky.

Z Archieho vyrostl hrdý pes, klidný a vážný. Jen společnost jiných psů z něj na chvíli udělá ztřeštěného puberťáka, ale vždy přátelského a veselého parťáka do hry. K práci ovšem přistupuje s vážností sobě vlastní, dobře se učí, je vnímavý, citlivý a opatrný, ale také pes s vlastním názorem :-). Má rád v životě pravidla a řád, svému člověku je oddaný a věrný. Velice dobře se učí stálé trasy, bude z něj poctivý pracant, vždy připravený vyrazit na cestu.

Archie se po složené závěrečné zkoušce odstěhoval jen kousek od Prahy do Staré Boleslavi k panu Jirkovi. Od té doby jsou stále spolu, chodí spolu po trasách po městě i spolu relaxují v lesoparku. Archie je věrný průvodce i parťák a to nejen pro Jirku, ale i pro jeho velkou rodinu. Přejeme jim hodně štěstí a spoustu společných kilometrů.