Naši hrdinové

Holly

Ahoj, já se jmenuji Holly.

Jsem prý malá, krásná, moc milá a úplně nejvíc šikovná holčička 😊.

Trochu déle mi trvá, než si zvyknu na něco nového, ale když už to znám, je to legrace a moc ráda to pořádně prozkoumám.

Mám dvě domácnosti. Jednu v Praze, kde pilně trénuji život ve velkém městě, protože chci umět jezdit tou MHD. A taky jsou tam krásné parky, kam chodí spousta bezva psích kamarádů.

Druhou mám ve Frenštátě pod Radhoštěm. Když tam jedeme autem, nebo vlakem, je to děsná nuda, ale pokud se před tím s páníčky pořádně vylítám po horách, dá se celá cesta krásně prospat u jejich nohou. V Beskydech jsou nejlepší procházky po horách a kolem řeky. Prý se v ní budu ráda koupat až budu velká, ale to se mi zatím moc nezdá. Po procházce, nebo i jindy, je nejlepší odpočinek, když mě páníček pochová.

 

Hagrid

Pejsek Hagrid je velké, vyrovnané a šťastné štěňátko, kterého zajímá život ve všech podobách a na každém místě. Rád se účastní všech psích, ale i lidských činností, kdykoliv se mu naskytne taková příležitost. Je zdravě zvědavý, vnímavý a také velmi učenliv‎ý. Největší bohatství a dar je obrovské milující srdce, které můžete vidět při pohledu do jeho krásných, lesklých očí. Hagísek je jemný pejsek s otevřenou a radostnou myslí, je to velký přítel a mazlík zároveň.

 
 

Hanny

Ahoj, jmenuji se Hanny, ale doma mi říkají Hannynko nebo Hannýsku. Žiju s mou současnou rodinou ve Východních Čechách, společně s partou koček a dalších zvířátek včetně dvou králíčků. Mám je moc ráda, i když oni se přede mnou občas schovávají. Ve vesnici mám i psího parťáka - černou labradorku, která si se mnou zatím ráda hraje. Jsem totiž pěkná dračice, ale když chci, umím být i andílek. Prý jsem nejhodnější, když spím.

Ráda se učím nové věci a za ňaminku udělám všechno. Jde mi například sedni, lehni nebo dej pac, ale i zůstaň zvládám skvěle. Baví mě jezdit autem a vlakem, chodit do obchodů nebo s paničkou do autoškoly. Instruktor mě dokonce chtěl vzít na výlet, ale nemohl, tak jsem se alespoň šla podívat na kravičky. 

Panička prý chodí do školy, ale teď to nejde, tak se učí se domova. Já už se moc těším, až budeme chodit do školy spolu. Prý je tam zábava, chodí tam hodně príma lidí a mají tam i spoustu zvířátek! Tak snad se brzy dočkám.