JAK MŮŽETE POMOCI

Rozhodli jste se pomoci naší činnosti a darem podpořit některý z realizovaných projektů? Možností je několik. Pokud chcete podpořit NF Mathilda jednorázově nebo trvale menší částkou, využijte dárcovskou SMS. 
Jste-li rozhodnuti pomoci vyšší částkou a přispět tak např. na nákup nástroje pro těžce zrakově postiženého hudebníka či sponzorovat podíl nevidomého spojený s pořízením vodicího psa (stát hradí nevidomému 90% ceny vodicího psa, 10% hradí nevidomý) nebo se tak podílet na nákladech provázejících náš chov štěňat a jejich předvýchovu, případně významně podpořit jiný z našich projektů, je tu pro vás náš Dárcovský účet.
Nebo chcete pomoci a zároveň si pořídit něco hezkého a udělat tak radost sobě či někomu z blízkých? Pak podpořte naši činnost nákupem v našem eshopu. 

Jednorázová DMS

Trvalá DMS

Chcete nás podpořit jednorázovou DMS?

Pošlete dárcovskou SMS v hodnotě 30, 60 nebo 90 Kč ve tvaru:

DMS penize

Chcete, aby NF Mathilda dostával každý měsíc zvolenou částku až do doby, kdy se rozhodnete příkaz odvolat? Pošlete dárcovskou SMS ve tvaru:

DMS OKO 30

DMS OKO 60

DMS OKO 90

Telefonní číslo pro zasílání DMS je 87 777

DMS TRV OKO 30

DMS TRV OKO 60

DMS TRV OKO 90

Zasílání trvalé dárcovské SMS lze jednoduše bezplatně odvolat.
Zašlete SMS ve tvaru STOP OKO na číslo 87 777

5Y8A9515.jpg
Capture_edited.png

Po zaslání dárcovské SMS obdržíte vždy potvrzující zpětnou SMS.

Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Mathilda obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Dárcovský účet

Touto cestou můžete podpořit projekty NF Mathilda významnější částkou.

Číslo dárcovského účtu 85048504/0300

Na takto poskytnuté dary samozřejmě vystavíme na vyžádání Potvrzení o poskytnutí peněžního daru. Stačí vedle zaslané částky napsat na mail krapka@mathilda.cz a potvrzení si vyžádat. Pokud jste soukromá osoba, uveďte Vaše jméno, datum narození, adresu a mail, kam máme potvrzení zaslat. V případě firmy uveďte název firmy, IČ, adresu a opět mail, na který chcete potvrzení zaslat. Je to prostě jednoduché.
 

Eshop

Tato forma podpory je tu pro všechny, kteří chtějí pomoci a zároveň udělat hmatatelnou radost sobě nebo svým blízkým. V našem Eshopu naleznete spoustu krásných a užitečných věcí, mnohdy od nevidomých tvůrců. Své si zde naleznou dámy, pánové, ratolest i vaši čtyřnozí kamarádi. Zakoupit můžete např. náš každoroční krásný charitativní kalendář plný známých osobností, zajímavé knížky, puzzle, šperk pro dámu či pamlskovník pro hafana. Podívejte se, určitě si vyberete a nákupem pomůžete dobré věci.