Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením

Máme nový kalendář!

Hraběnka s moderátorkou Naděždou HávovouI v letošním roce jsme pro Vás připravili již 9. ročník charitativního kalendáře „Pomáháme pomáhat 2018“.

V úterý 7. 11. se konal slavnostní křest kalendáře v krásných prostorách Werichovy vily, která byla nedávno otevřena po rekonstrukci.

Jitka Zelenková u svojí fotografieModerátorkou této akce byla, jako již tradičně, paní Naděžda Hávová.

Nový kalendář pokřtili : paní hraběnka Mathilda Nostitzová, Jitka Zelenková, Václav Vydra, Petr ČtvrtníčekAlexandr Hemala.

 

Petr ČtvrtnÍček na podiuAlexandr Hemala před svojí fotografiíFoto kalendář - Jiřina Bohdalová, Markéta Hrubešová a Honza MusilFoto kalendář - Zdeněk Troška a Petr Čtvrtníček

 

 

 

A kdo se kromě těchto osobností tentokrát nechal s pejsky vyfotit? Byli to: Jiřina Bohdalová, Honza Musil, Dalibor Gondík, Markéta Hrubešová, Laco Deczi, Jana Krausová, Zdeněk TroškaVáclav Neckář. Na fotografiích se stejným dílem podíleli 3 fotografové a to: Lucie Matos Claro, Antonín Malý a Jan Altner. Všechny známé osobnosti včetně fotografů pro nás vše udělali bez nároku na honorář. Výrobu kalendářů zajistila společnost Volkswagen a grafické práce provedla společnost Beans.

Dalibor GondíkModerátorka s Martinou ValterovouHraběnka s moderátorkouModerátorka s Martinem Beranem

 

 

Všem patří velký dík!

Kalendář na rok 2018 si můžete zakoupit na našem e-shopu a podpořit tak výchovu a výcvik vodicích psů pro nevidomé.

Děkujeme všem!

Moderátorka s Alexandrem HemalouModerátorka s Petrem ČtvrtníčkemVáclav Vydra a Petr Čtvrtníček křtí kalendář Hraběnka s Jitkou Zelenkovou a Alexandrem Hemalou křtí kalendář Jitka Zelenková, Blanka Stará a její vodicí pesVáclav VydraZpívá Jitka Zelenková

 

 

 

 

 

 

 

Napsali o nás: aplausin