Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením

Beetlelogo IDGF

Beetle je veselý chlapík a prima parťák, co rozdává radost kolem sebe, i zcela neznámým lidem. Stačí ho jen podrbat a chmury jsou rázem pryč. Umí být hravý a veselý se psími kamarády, poslušný a hodný jak beránek, ale také paličák, když se mu něco nechce. Jako správný malý kluk se umí nadchnout skoro pro všechno, jen výstava obrazů ho moc nebavila, ale sochy jsou prý lepší, na jednu si i zaštěkal.

Beetle u piva              Beetle okatý v listí

 

 

 

 

 

 

11. 4. 2016

Beetle nám roste. Je ještě pořád tím potrhlým štěnětem. Ale třeba na lidi při vítání skáče minimálně ani do misky se nevrhá jako blázen, ale vyčká na pokyn.
Je přátelská. S každým psem by se nejraději kamarádil a s dětmi by snad odešel kamkoli a hrál si a hrál.
Se svou dočasnou paničkou jezdí často autobusem, metrem, vlakem. Autobus Beetla už docela baví, jen vysokého vlaku se bojí, po schůdkách nevyleze.
Beetle ještě není stoprocentně poslušný. Zvláště pokud je rozdováděný. Je roztomilý, hravý, veselý, ale už se asi bude muset trochu přitvrdit. Vždyť už mu je 8 měsíců. A za krátko začne jinačí výcvik….

Beetle leží na trávě

Tak Beetlovi už je rok, nastoupil do školy, aby se vyučil řemeslu vodicího psa. A jde mu to dobře. Beetle je učenlivý a studium ho baví.

BeetleBeetle výcvikHledáme schodyUčíme se chodit

Beetle (Bíťa) už bydlí se svou novou paničkou Simčou v Jablonci nad Nisou. Bíťa je kamarád s velkým srdcem. Je to mazlivý, hodný a ochotný pes, který je stále pozitivně naladěn. Do postroje se těší vždy a tak věříme, že spolu s paničkou prochodí celé své město křížem krážem a budou stále veselí a zdraví.

Bíťa našel zastávkuBíťa se Simčou v autobuseBíťa se Simonou na trase