Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením

Antonylogo IDGF

Antony je živý, veselý a „usměvavý“ pes. Od malinka měl velkou radost z lidí, je to kontaktní, mazlivý pejsek. Ve výchově dochází na Pedagogickou fakultu v Praze, kde bývá i u zkoušek a u státnic. Také chodí do různých jiných škol, kde plní svůj velký úkol – mazlení.

Tony na nákupuTony v pelíškuTony velký kluk

 

 

 

 

 

 

 

 

Antony vyrostl v krásného městského psího kluka. Na cestách Prahou ho nemůže nic překvapit, rychle se učí a má vždy radost z dobře odvedené práce. Moc rád chodí na návštěvy ke svému budoucímu páníčkovi, který nikdy nezapomene na nějakou tu laskominu a už se nemůže Toníka dočkat .

Označení chodníkuTony našel lavičkuUčíme se označit dveřeUčíme se zastávku

 

 

Pan Zdeněk s Toníkem v postroji

Výcvik skončil, Toník úspěšně „odmaturoval“ a přestěhoval se do rodiny ke svému páníčkovi Zdeňkovi. Jelikož se mezi nimi už při květnovém setkání rozhořela „láska na první pohled“, oba byli v den stěhování šťastni jako blecha. A protože už měli natrénováno, hned od druhého dne začali vyrážet na cesty Prahou.

 

Denně spolu také chodí do práce, kde Toník dře až do úmoru :) Toník spí na pelíšku v práci

 

 

 

Toník chytá frisbeePan Zdeněk a Toník společně usnuli na gaučiA stal se tak ihned platným členem redakčního týmu. Jak známo, samá práce a žádná legrace deformuje osobnost, a tak si najdou čas i na sport a relaxaci.
Hodně štěstí kluci!