Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením

Amberlogo IDGF

Amber se svou sestrou Abbie k nám přicestovaly ze slunné Malty. Sestry pochází z francouzského chovu vodicích psů a my doufáme, že se jedna z nich stane posilou našeho chovu.
Amber je milá, citlivá a vnímavá holka. S radostí objevuje nový svět v nové zemi, na některé věci je opatrnější, ale náladu si nedá zkazit ničím. Je vnímavá a učenlivá, všechno jí zajímá. Také češtinu již ovládá bezchybně.

Amber s hračkouAmber se svým vychovatelemAmber se výšek nebojíAmber v pelíšku svého kamaráda

 

 

Amber postoupila do výcviku. Vyrostla z ní temperamentní, zvídavá holka, která je ve velkém městě jako doma. Do práce dává veškerou svou energii, je učenlivá a snaživá. Miluje práci i zábavu, nemá ráda nečinnost. Obzvláště ráda má všechny pejsky na světě, někdy až moc :-). Pokud výcvik úspěšně dokončí, bude skvělým společníkem pro energického člověka, který její temperament ocení.

Amber našla schody Amber označení přechodu Jdeme do metra Amberka v metru

 

 

Amber nakonec výcvik nedokončila. Je to moc šikovná a pracovitá holka, ale příliš vzrušivá. Výcvik jí šel „jako po másle“, ale nesměla by na svých cestách potkávat žádné jiné pejsky. Zájem o ně má příliš velký, nedokáže se při setkání s nimi soustředit na práci. Nebyla by spolehlivým a bezpečným průvodcem nevidomého člověka. Našla své místo k životu v nové rodině a daří se jí moc dobře.