Pomáháme lidem s těžkým zrakovým postižením

Golfový turnaj

Ve dvou se hole lépe nesouKdyž se řekne golfový turnaj, nezní to moc jako záležitost pro charitativní organizaci. NF Mathilda už však stihl uspořádat pět benefičních golfových turnajů. Tři na golfovém hřišti v Hodkovičkách, dva v Hostivaři. Protože golf nehraje jen tak někdo, sejde se většinou společnost velmi reprezentativní. Ale hlavně společnost lidí, kteří chtějí podat pomocnou ruku. Kteří si chtějí zasportovat, pobavit se, setkat se s přáteli a zaplacením vyššího startovného pak finančně přispět na některý z projektů NF Mathilda. Výtěžek loňského turnaje umožnil NF zakoupit 6 štěňat, ze kterých nyní vyrůstají noví vodicí psi pro lidi se zrakovou vadou.

Kterým směrem vlastně hrajeme?Golfové turnaje už za těch pár let také mají svůj zavedený ustálený program, se kterým už někteří hráči či jejich nehrající doprovod počítá. A kdoví, jestli se na něj netěší víc než na samotnou soutěž. Po hře se všichni zúčastnění znovu sejdou. Čeká je výborné občerstvení, skvělá hudba – snad každý rok se na turnaji představí některý z mladých umělců se zrakovým postižením –, poděkování paní hraběnky Mathildy Nostitzové a samozřejmě neodmyslitelná tombola.

Elegance ke golfu patříTurnaje se tak někdy mohou protáhnout až do večerních hodin. A hráči přesto neodcházejí unaveni, ale spokojeni a s dobrým pocitem.

        O krásné ženy není na golfu nouze                        

S vozíkem je to snažšíNa závěr golfového turnaje 2015 nás všechny čekalo ještě milé překvapení.

Zástupci společnosti ČSOB Leasing předali NF Mathilda Škodu Octavia Combi vhodnou také k převozu našich vodicích psů. Jak můžete vidět na připojené fotografii, patronka NF paní Mathilda byla tímto nečekaným darem zcela zaskočená a dojatá. Děkujeme velice!

Zástupci ČSOB Leasing předávají NF Mathilda Škodu Octavia

Golfový turnaj 2017

Golfový turnaj 2016